Szeroka oferta

Oprócz klasycznej oferty noclegowej do dyspozycji gości pozostaje pomieszczenie z kominkiem, kominek przy dżdżystych wieczorach sprawia ogromną satysfakcję i wprowadza miłą atmosferę wśród biesiadników. Tuż obok domku przygotowany jest duży osłonięty zielenią taras dający sposobność do grillowania i biesiadowania w atmosferze zachodzącego słońca.
Oferujemy możliwość całodziennego wyżywienia na bazie lokalnych produktów. W sezonie proponujemy warzywa i owoce z własnego ogrodu oraz kosze z wiejskimi specjałami, które przygotowujemy na specjalne zamówienie.

Wycieczki rowerowe

1. Szlak rowerowy Doliną Rzeki Regi (niebieski) - gmina Łobez, długość trasy: 29,1 km
Łobez (0 km) - Przyborze (10 km) - jez. Karwowo (12,7 km) - Karwowo (14,5 km) - Smorawina (17,6 km) - rzeka Mielnica (21,4 km) - jezioro Chełm (24,0 km) - Łobez (29,1 km).
Szlak wytyczono z myślą o prezentacji ciekawego tworu natury, jakim jest dolina rzeczna. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów krajobrazu Ziemi Łobeskiej. Rzeka tworzy głęboką dolinę o wysokich stromych zboczach, często porośniętą starymi lasami. Różnica poziomów nierzadko przekracza 50 m. Dno doliny zajmują jeziora, liczne oczka wodne i starorzecza. Na trasie warto zwrócić uwagę na głaz narzutowy i Wzgórze Lotniarzy w Przyborzu.

Czytaj więcej...

Spływy kajakowe, jazda konna i inne atrakcje

W zależności od okresu roku proponujemy zorganizowanie specjalnie dla Państwa możliwości grzybobrania, wędkowania, uczestniczenia w spływie kajakowym, jazdę samochodami terenowymi, loty paralotnią, jazdę konną w siodle oraz spacery malowniczymi pieszymi szlakami turystycznymi. W roku 2010 rozszerzyliśmy naszą ofertę o naukę gotowania, naszą specjalnością jest kuchnia regionalna – pomorska, jesteśmy liderem w regionie, zdobyliśmy wiele nagród, dzięki kultywowaniu lokalnych tradycji kulinarnych.

Czytaj więcej...